Abdullah Avcı: Taraftarlarımızdan özür diliyoruz

Trendyol Harika Lig’in Trabzonspor alanında Kasımpaşa’ya 3-2 mağlup oldu.

Yenilginin akabinde teknik yönetici Abdullah Avcı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Abdullah Avcı’nın açıklamaları:

‘Son 3 haftaki kırılmalar yorucu’

“Sancılı bir devir geçiyor. Son 3 haftaki kırılmalar yorucu. Ondan evvel puan ortalaması güzeldi. 3 hafta üst üste olması üzücü. Ben yeniden sonuna kadar takviye istiyorum. Bunu her grup yaşıyor. Kimi maçları açıklayamazsınız, ben ikinci yarıyı açıklamıyorum. Üzgünüz, tekrar ayağa kalkıp en güzelini yapmaya çalışacağız”

‘Şık olmadı, düzgün olmadı’

“İlk yarıda oyun 2-0, 3-0 olabilirdi. Mevcutta fazlasını yapamıyorum. 2-0 net girebilirdik. İkinci yarı başlıyor, bence top çıkmış, yan hakem nasıl görmüyor! Bunu sorgularız. Gerisinden penaltı oluyor. Lakin oyunda vazgeçmeden devam etmek gerekiyor. Bu kadar çabuk dalgalanmalar göstermememiz lazım. Şık olmadı, âlâ olmadı”

‘Bahane mi, hayır’

“Fernandez’in aslında müddeti vardı. Devre ortasında da rica etti. 15 dakika biz daha fazla tuttuk. Onunki mecburiyetten oldu. Her hafta birebir şeyleri konuşmak istemiyorum. Bugün için bir mazeret mi, hayır”

‘Lütfen dayanak olalım’

“Transferde bir hareketlilik yok. Trezeguet dönecek üzere gözüküyor. Buradan nasıl çıktık bilmiyorum, sakat var mı, bilmiyorum. Stoperim kalmadı, Mendy’yi çekmek zorundaydım. Öbür alternatif yoktu. Transfer sıkıntı görünüyor fakat gidenler olacak üzere duruyor. Çalışacağız, vazgeçmeden devam edeceğiz. Ligin bu dalgalanmaları var. Olağan ki özür diliyoruz lakin dayanak olmadan ayağa kalkmak çok zordur. Onun için lütfen dayanak olalım. Bu dayanağa devam etsinler”

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)