Bursa’da dehşet: Hırsızlık için girdiği meskenin sahibi ile arkadaşını yolda karşılaşınca bıçakladı

Olay, dün saat 19.00 sıralarında Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi’nde meydana geldi. Argümana göre

Oktay A., Fırat T.’nin konutuna hırsızlık için girdi. O sırada meskene gelen Fırat T., Oktay A.’yı yakaladı. Fırat T.’nin ihbarı üzerine adrese polis grupları sevk edildi. İkili ortasında çıkan hengame polis takımlarının müdahalesiyle sonlandı. Tabirleri alınmak üzere polis merkezine götürülen Oktay A. ile Fırat T., daha sonra özgür bırakıldı.

5 SAAT SONRA BIÇAKLADI

Serbest bırakılan Oktay A., olaydan 5 saat sonra Fırat T. ve arkadaşı Musa C. ile Murat Caddesi’nde yürürken karşılaştı. Fırat T. ile Oktay A. ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Oktay A., elindeki bıçakla Fırat T.’yi göğsünden, Musa C.’yi ise bacağından yaraladı. Fırat T. ve Musa C. kanlar içerisinde kalırken, Oktay A. ise olay yerinden kaçtı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Yaralılar, sıhhat takımları tarafından olay yerinde yapılan birinci müdahalenin akabinde İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların sıhhat durumlarının güzel olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kaçan kuşkulu, 16 saat sonra, olay yerine 3 kilometre aradaki metruk bir meskende saklanırken yakalanarak gözaltına alındı. Emniyete götürülen Oktay A.’nın süreçleri sürüyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)