Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries, Nisan’da Geliyor

Resident Evil 4 Remake modu The Mercenaries, Capcom tarafından yayınlanan çıkış fragmanındaki duyuruya nazaran önümüzdeki ay geliyor. Fiyatsız olarak yayınlanacak olan mod, özellikle serinin hayranlarının favori modlarının başında geliyor.

Uzun vakittir beklediğimiz Resident Evil 4 Remake, bugün prestijiyle satışa sunuldu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmiş olan tekrar üretimde, orjinal oyuna sadık kalınıyor iken, hem görsellik hem de denetimler açısından çağdaş hale getirildi. Ana karakterimiz Leon Scott Kennedy, Raccoon Kenti tecrübesinin de tesiri ile biraz daha korkusuz olarak karşımıza çıkıyor. Las lagas parazitinin yarattığı çılgınlığın denetimindeki insanların tam manasıyla yansıtılabilmesi için de Ganado’lar da tekrar tasarlandılar.

Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Geliyor

Capcom tarafından yayınlanan çıkış fragmanına ek olarak, seriye Resident Evil 3: Nemesis ile dahil olan The Mercenaries modunun da 7 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak olan fiyatsız içerik ile tekrar imale dahil olacak.

Serinin sevilen modlarının başında gelen The Mercenaries, tahliye helikopterinin gelişi öncesinde olabildiğince fazla puan toplamaya dayalı olarak işliyor. Elde ettiğiniz puanlara karşılık olarak yeni karakterleri açabilmeniz de mümkün oluyor.

2005 yılında çıkan yepyeni oyunda, Leon Scott Kennedy, Ada Wong, Jack Krauser, HUNK ve Albert Wesker olmak üzere beş karakter ve dört farklı harita vardı. Her bir karakterin de kendisine mahsus silahları, eşyaları ve yetenekleri bulunuyordu. Her ne kadar Capcom şu an için yine üretimdeki oyuna gelecek The Mercenaries modu için bir ayrıntı vermese de, orjinal oyundakine misal bir işleyiş bizi bekliyor olabilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)