InvenDO Up, yeni devir müracaatlarını bekliyor

Doğuş Yeni Teşebbüsler bünyesinde gerçekleşecek InvenDO Up Teşebbüs Hızlandırma Programı 2. periyot kayıtları başladı.

Girişimcilerin gelişimini hızlandırmak hedefiyle düzenlenen ve bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceği InvenDO Up Programı, erken etap teknoloji teşebbüslerine mentorluk ve iş geliştirme takviyelerine ek olarak yatırım imkanı da sunuyor.

400’DEN FAZLA BAŞVURU

2022 yılında birincisi gerçekleştirilen InvenDO Up programı ile 400’den fazla başvuruyu kıymetlendirerek 3 teşebbüsü mezun eden Doğuş Yeni Teşebbüsler; 3pmetrics ve Ingosa teşebbüslerine tohum yatırımı gerçekleştirdi.

Hızlandırma programı boyunca, girişimcilere alanında uzman şahıslar tarafından verilen eğitimlerin yanı sıra, nizamlı mentorluk toplantıları ile satış, pazarlama, büyüme stratejileri, maksat kitle belirleme, en yanlışsız fiyatlandırmayı oluşturma üzere alanlarda dayanak verildi.

GİRİŞİMCİLERE DOĞUŞ KÜMESİ İŞ AĞINA ERİŞİM VE YATIRIM DESTEĞİ

InvenDO Up Hızlandırma Programı için, Doğuş Yeni Teşebbüsler’in bu dönemki program partneri Invexen olacak.

Program kapsamında, bilhassa sürdürülebilirlik, kurumsal blockchain uygulamaları, makine öğrenmesi, IoT, siber güvenlik, elektrikli araçlar
ve mobilite altyapı tahlilleri başta olmak üzere yapay zeka ve bilginin gücünden faydalanmaya alanlara odaklanan teşebbüslere erişilmesi hedefleniyor.

Bununla hudutlu kalmayarak,Global pazarda süratle ölçeklenme amacı ve potansiyeli olan tüm erken etap teknoloji girişimleriprograma dahil edilmek üzere değerlendirebilecek.

Doğuş Kümesi şirketleri ile sinerji yaratabilecek teşebbüslerin Küme bünyesindeki şirketlerde PoC yapma imkanı bulabileceği, yurt içi ve yurtdışı pazarlarda Doğuş Kümesi erişim ağında bulunan potansiyel müşterilere ve yatırımcı ağlarına ulaşabileceği bu heyecan verici programda eğitim ve mentorluk faaliyetleri 3 ay sürecek.

PoC süreçlerinin tamamlanabilmesi için ise program takviyesi 6 ay boyunca devam edecek.

Programı muvaffakiyetle tamamlayanve yatırım kararı alınangirişimlere 700.000 TL’den başlayan nakit dayanak imkanı da sunan program ile teşebbüsçüler mahallî ve küresel pazarda süratle büyüme fırsatlarına sahip oluyor.

InvenDO İdare Heyeti Üyesi ve Doğuş Teknoloji Kümesi CEO’su Semih İncedayı, Doğuş Grubu’nun bu alandaki vizyonunu şöyle aktardı:

“Kurum içi girişimcilik ile başladığımız bu yolda girişimciliği desteklemenin kıymetini ve ekosistemin daha da süratli gelişebilmesi için kurumsal firmalara düşen vazifeleri çok net bir formda görüyoruz. InvenDO Up programı ile, kümemize bedel katacak erken evre ve teknoloji tabanlı teşebbüslerin lokal ve küresel pazarlardaki erişim ağımızda bulunan tüm kanallarda iş geliştirme faaliyetlerine takviye vermeyi amaçlıyoruz.”

2. periyot InvenDO Up Hızlandırma Pogramı’na başvurmak için linke tıklayabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)