The Lord of the Rings: Gollum’un çıkış tarihi açıklandı

 
Nacon ve Daedalic Entertainment, zımnilik odaklı aksiyon macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum’ım 25 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun Switch sürümü 2023 yılı içerisinde daha sonraki bir tarihte gelecek.
  
Oyun için yeni oynanış görüntüsü yayınlandı
 
 
 
The Lord of the Rings: Gollum, kıssa odaklı bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. Biz oyuncular olarak kıymetli olan tek bir şeyin peşinden koşan Gollum olarak tehlikeli bir seyahate çıkacağız. Gollum ile birlikte oyun içerisinde belirli yerlere tırmanabilecek, sıçrayabilecek ve kapalı noktalara gerçek adım atabileceğiz.  
 
Yayınlanan oynanış görüntüsünde Gollum karakterinin nasıl hareket ettiğini, animasyonlarını – hareketlerini, oyunun dünyasını, atmosferi, düşman çeşitliliğini ve daha fazlasını görebiliyoruz. Daedalic Entertainment ve Nacon iş birliği kapsamında bizlere sunulacak bu üretimi, Middle-earth Enterprises ile ortaklaşa çalışan ve tutkulu geliştiricilerden oluşan bir grup geliştirdi.
 
Oynanış videosu
 
 

Değerlendirme
0 (0 Oy)